از مدافع سابق شیاطین سرخ درباره انتخابش از بین کریستیانو رونالدو و دیوید بکهام پرسیده شده است.

دیوید بکهام و کریستیانو رونالدو، دو بازیکنی بودند که از اواخر دهه نود تا اوایل نخستین دهه قرن حاضر، پیراهن شماره 7 منچستریونایتد را به تن می کردند. آن ها باعث شدند که شماره 7 شیاطین سرخ از اعتبار بالایی در جهان فوتبال برخوردار شود و جایگاهی اسطوره ای پیدا کند.

به گزارش سایت Mirror، ریو فردیناند در حضور 12 ساله خود در اولدترافورد، این شانس را داشت تا هم با بکهام و هم با رونالدو همبازی باشد. از این جهت، یکی از دنبال کنندگان کانال شخصی ریو فردیناند در YouTube از او خواست تا نام بازیکن بهتر را اعلام کند. ریو فردیناند در جواب اما این گونه گفت:

نمی توان آن ها را با یکدیگر مقایسه کرد. آن ها بازیکنان بسیار متفاوتی هستند. رونالدو از لحاظ تعداد گل هایش با بکهام قابل مقایسه نیست. در مقابل، بکهام بهترین سانتر کننده ای است که تاکنون در عمرم دیده ام. او می تواند با بالاترین حد سرعتش بدود، سرش را بالا بیاورد، پاهایش را تنظیم کند و توپ را در محوطه جریمه روی سر هر کسی که مد نظر دارد، بفرستد. فوتبال کریستیانو اما جنبه های بیشتری را به خود می بیند. او بازیکنان را دریبل می زند و از جا بر می دارد. سبک بازی او انفجاری تر است و می تواند بازی را در چشم بر هم زدنی با یک لحظه جادویی عوض کند. اما آن ها بازیکنان متفاوتی هستند. شما دوست دارید که هر دوی آن ها را در تیمتان داشته باشید.