کانون هواداران رئال مادرید : کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال در مورد احتمال قهرمانی در یورو گفت:” همیشه رویای آن را داشتم. رویای بی نظیری است که بتوان با تیم ملی پرتغال دستاورد مهمی داشت. من و هم تیمی هایم به شانس هایمان باور داریم. کل پرتغال و پرتغالی هایی که به فرانسه آمدند هم به شانس ما برای قهرمانی ابور دارند.”

رونالدو در ادامه بیان کرد:” این که دوباره به فینال رسیدم حس بی نظیر دارد. آخرین باری که به فینال رسیدم در سال 2004 بود. حالا خوش شانس هستم که در فینالی دیگر با پرتغال حضور دارم. این یک فرصت است و هر اتفاقی امکان پذیر است. می دانیم که مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم اما این یک فینال است و هر اتفاقی در آن امکان پذیر است. مسلما میزبانی فرانسه به سود آنهاست. کل کشور از آنها حمایت می کنند اما ببینیم چه میشود. آماده هستیم. کار آسانی نداریم. از زمان آغاز مسابقات هیچ تیمی ما را شکست نداده و امیدوارم فرانسه هم موفق نشود.”

ستاره پرتغالی در مورد رکوردهایش گفت:”رکورد ها خود به خود ثبت می شوند. نمی خواهم زیاد خود را درگیرشان کنم. عجله ای نیست. مشکلی وجود ندارد. حس خوبی هستم و جوان هستم. فعلا روی ادامه موفقیت تمرکز دارم.”