بازیکن و مربی ولزی "سابق" منچستریونایتد درباره اولین باری که بازی کریستیانو رونالدو را به همراه هم تیمی هایش تماشا کرد، خاطره جالبی را تعریف کرده است.کانون هواداران رئال مادرید به این خاطره میپردازد.

"کانون هواداران رئال مادرید"  رایان گیگز که به تازگی پس از 29 سال از منچستریونایتد جدا شد، در مصاحبه ای جدید عنوان کرده است که تماشای دریبل های پی در پی رونالدو در لباس اسپورتینگ لیسبون  و در جدال با جان اوشی - مدافع سابق منچستریونایتد – باعث خنده او و هم تیمی هایش شده بود.

به گزارش کانون هواداران رئال مادرید به نقل سایت Goal، رونالدو پس از ارائه عملکردی خیره کننده در دیدار دوستانه منچستریونایتد و اسپورتینگ لیسبون در سال 2003، چشم بازیکنان و سرمربی وقت منچستریونایتد را گرفت و خیلی زود با 8/3 میلیون پوند که رکوردی برای یک نوجوان 18 ساله محسوب میشد، به اولدترافورد منتقل شد. در همین حال، رایان گیگز پس از قهرمانی تیم ملی پرتغال در یورو 2016 به یادآوری اولین خاطره اش از کریستیانو رونالدو پرداخت و در این باره بیان کرد:

شما رونالدو را می دیدید که توپ را گرفته است و جان اوشی را از هر طرف دریبل می زند. تماشای این صحنه باعث میشد که خنده های کوچکی را داشته باشیم. او در آن دیدار درخشید. پس از بازی، تمام بازیکنان تیم درباره او حرف می زدند و من به یاد دارم که همه ما منتظر  اقدام سرمربی تیم (سر الکس فرگوسن) بودیم و همه در تعجب بودند که ما منتظر چه هستیم (که برای جذب او پیشنهاد نمی دهیم)؟ و کمی بعدتر بود که زمزمه هایی مبنی بر انتقال رونالدو به منچستریونایتد با مبلغ 13 میلیون یورو را شنیدیم.