به گزارش "کانون هواداران رئال مادرید" ولاسکو بازیکن پیشین رئال در مصاحبه ای با برنابئو دیجیتال  با اشاره به نقش موثر رونالدو در رسیدن رئال و پرتغال به مهمترین جام های امسال ،اذعان داشت نرسیدن توپ طلا وی را شگفت زده خواهد کرد.

توپ طلا و کریستیانو

"او امسال دو جام باشکوه را برد و بدون شک تنها شخص شایسته ی این عنوان است.اگر رونالدو امسال توپ طلا را نبرد اصلا جالب نیست و باعت شرمساری خواهد شد"

رهبریت رونالدو

"همه دیدند که او در یورو برای پرتغال چکار کرد.زمانی که کریستیانو از بازی بیرون رفت همه احساس کردیم کار برای پرتغال تمام شده است اما وای خدا ! دیدید او برای کشورش و هم تیمی هایش چه کرد.او برای همه این باور را بوجود اورد که پرتغال میتواند فرانسه را ببرد "

یورو 2016 

"کی باورش میشد که پرتغال با این همه تساوی قهرمان یورو شود . اونا فقط یک بازی را در وقت معمول بردند. اما برای قهرمانی باید کمی شانس هم داشت که تیم هایی مثل ایتالیا و فرنسه نداشتند .پرتغال به خوبی از تمامی فرصت هایش برای قهرمانی استفاده کرد"

پیش بینی اولیه از یورو

"از هیچ چیز مطمئن نبودم.این یورو یک درس داشت .به همه چی فکر کنید .خوشحالم از اینکه بازیکنان رئال در این تورنومنت خوش درخشیدند"

گرت بیل

"بیل هیچ کجا اشتباه نکرد شما میتوانید او را در همه جا به بازی گیرید و بقیه ها پشت سر او راهی زمین کنید تا برنده شوید."

سطح بالای رئال

"سفید پوشان بهترین تیم هستند . آنها بازیکنانی دارند کخ مدت زیادی میتوانند در بهترین فرشمان باشند.چیز دیگری نمیماند"

پیش فصل

" (خطاب به بازیکنان رئال) شما باید بهترین تمرین ها را  انجام دهید و تا اخر تلاش کنید و تمام ذهنتان برای بازی با سویا باشد.این بازی میتواند یک آغاز فوق العاده باشد.زیدان میتواند به بازیکن فرعی در این بازی فرصت دهد "